Државно такмичење из области куварства одржано је у Будви, од 17. до 19. априла 2024. године. Нашу школу, овога пута, представља је ученица III-5 одјељења Анђела Лаловић, која се такмичила у припреми менија од три ганга.
Анђела је своје куварско умијеће представила припремајући јела: равиоли на пљеваљски начин, брезничка воденица и ружа вјетрова.
Ментор ученици била је наставница практичне наставе Сандра Драгаш, а подршку нашем тиму пружила је и наставница Јелена Станимировић.
Related Posts
ВЕЛИБОР ПУПОВИЋ – ВД ДИРЕКТОР СРЕДЊЕ СТРУЧНЕ ШКОЛЕ
- април 16, 2026
ВУК ГОГИЋ – НОСИЛАЦ ПОБЈЕДНИЧКИХ ТРОФЕЈА
- мај 29, 2024
МЕЂУПРЕДМЕТНА САРАДЊА
- новембар 3, 2024









