На управо завршеном државном такмичењу ученика средњих школа у кошарци, ученице наше школе освојиле су друго мјесто. У полуфиналу је наша екипа била боља од екипе из Тивта, а у финалу је поражена од никшићке екипе, што је нашим дјевојкама обезбиједило сребрну медаљу. На истом такмичењу су наши момци освојили четврто мјесто у баскету 3X3.
Related Posts
ВУК ГОГИЋ – НОСИЛАЦ ПОБЈЕДНИЧКИХ ТРОФЕЈА
- мај 29, 2024
РЕЗУЛТАТИ ЛИТЕРАРНОГ КОНКУРСА ПОВОДОМ ЊЕГОШЕВОГ ДАНА
- новембар 11, 2025




