На управо завршеном државном такмичењу ученика средњих школа у кошарци, ученице наше школе освојиле су друго мјесто. У полуфиналу је наша екипа била боља од екипе из Тивта, а у финалу је поражена од никшићке екипе, што је нашим дјевојкама обезбиједило сребрну медаљу. На истом такмичењу су наши момци освојили четврто мјесто у баскету 3X3.
Related Posts
IN MEMORIAM
- март 13, 2026
ВРИЈЕДНA ДОНАЦИЈA КОМПАНИЈЕ АЛТЕР МОДУС
- март 1, 2025
УСПЈЕХ НАШИХ ПРОФЕСОРА И ЂАКА НА ЕКОЛОШКОМ ХАКАТОНУ
- новембар 25, 2024




